Pytania i odpowiedzi

1. Czy istnieje możliwość zamówienia mebla o niestandardowym wymiarze? 

Każdy oferowany w naszym sklepie meble możemy wykonać w dowolnie wybranym przez klienta wymiarze. Na stronie informacyjnej produktu, oprócz zdjęć, opisu oraz ceny znajduje się pole, umożliwiające wybór różnych wariantów kolorystycznych stelaża, a także pola z rozwijaną listą umożliwiające wybór innego rodzaju blatu oraz pola "Zmień długość na", "Zmień szerokość na oraz "Zmień wysokość na". W przypadku chęci zamówienia mebla o wymiarze innym niż standardowy, należy wybrać z rozwijanej listy pożądaną dla określonego wymiaru wartość. Po dokonaniu wyboru, jeżeli będzie on miał wpływ na cenę, ulegnie ona zmianie automatycznie. Jeżeli zmiana wymiaru nie będzie miała wpływu na cenę, pozostanie ona bez zmian. Jeśli na liście nie znajduje się wymiar jakimi są Państwo zainteresowani, bardzo prosimy o nadesłanie zapytania odnośnie do możliwości wykonania, postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. 

2. Czy istnieje możliwość zmiany koloru mebla na inny niż standardowy?

Tak, większość oferowanych przez nas mebli możemy wykonać w innej kolorystyce. W celu wyboru innego koloru stelaża należy w polu "Zmień kolor stelaża na" wybrać pożądany kolor. Po najechaniu kursorem na wybrany kolor i pozostawieniu go w stenie bezczynności przez ok. 1s. pojawi się napis z numerem koloru według palety RAL.

3. Czy istnieje możliwość zmiany rodzaju blatu na inny niż standardowy?

kW polu "Zmień rodzaj blatu na" istnieje możliwość zmiany rodzaju blatu na inny niż standardowy. W przypadku skorzystania z tej opcji cena ulegnie zmniejszeniu lub zwiększeniu, w zależności od wybranego wariantu.

4. Jak długo trwa realizacja standardowego zamówienia?

Czas realizacji standardowego zamówienia dla większości oferowanych przez nas mebli wynosi 1-7 dni roboczych. W nielicznych wypadkach dla poszczególnych modeli lub w przypadku zamówienia większej ilości tego samego modelu czas zamówienia może ulec zmianie, jednak nie powinien przekroczyć 16 dni roboczych. 

5. Jak długo trwa realizacja indywidualnego zamówienia?

Czas realizacji indywidualnych zamówień w większości przypadków wynosi od 5 do 18 dni roboczych. W nielicznych sytuacjach może ulec zmianie, a o takiej sytuacji niezwłocznie poinformujemy. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl