NA WYMIAR

NA WYMIAR

Jako pierwsza z polskich firm specjalizujących się w produkcji mebli loftowych oraz industrialnych, stworzyliśmy możliwość personalizacji każdego dostępnego w naszej ofercie mebla. Z poziomu sklepu dokonają Państwo modyfikacji zarówno pod kątem precyzyjnego dostosowania wymiarów, jak i wariantu kolorystycznego, a nawet rodzaju użytego materiału. Co ważne - wybranie parametrów nie tylko pokazuje możliwości konfiguracji, ale automatycznie aktualizuje także cenę mebli.

W znacznym stopniu przyczynia się to do ułatwienia składania zamówień oraz pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Obecnie każdy nasz Klient bez konieczności telefonicznych ustaleń, czy czasochłonnych mailowych korespondencji ma możliwość spersonalizowania wybranych przez siebie mebli oraz poznania ich ceny na stronie produktu, przed złożeniem zamówienia. 

Na stronie informacyjnej dotyczącej produktu, oprócz zdjęć, opisu, standardowych parametrów oraz ceny, znajdują się między innymi pola z rozwijaną listą.

Pola te umożliwiają wybór pożądanych:

  • wymiarów mebla,
  • różnych wariantów kolorystycznych blatu 
  • różnych wariantów kolorystycznych stelaża
  • ilości półek,
  • usytuowania otworów montażowych
  • wysokości półek
  • i innych wariantów wykonania, które w zależności od produktu mogą się od siebie różnić.

W przypadku chęci zamówienia mebla o wymiarze lub kolorystyce innej niż standardowa, należy wybrać z listy pożądaną wartość dla określonego wymiaru lub koloru. Po wypełnieniu tego pola cena automatycznie ulegnie aktualizacji. W przypadku braku możliwości wybrania pożądanego wariantu wykonania, bardzo prosimy o nadesłanie zapytania, postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. 

 

CZAS REALIZACJI

Podany na stronie przedmiotu czas realizacji dotyczy wymiarów standardowych. W przypadku wybrania wariantu wariantu niestandardowego czas realizacji może ulec zmianie. W większości przypadków czas realizacji indywidualnych zamówień wynosi od 5 do 16 dni roboczych i uzależniony jest od wybranych materiałów i kolorystyki.

 

DODATKOWE PYTANIA

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu w dowolnej formie. Nasze dane kontaktowe można znaleźć w zakładce KONTAKT

 

Najnowsze w naszej ofercie:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl