LOFTERNO - o marce

 

Marka 

LOFTERNO to polska marka pod szyldem której od blisko 10 lat produkujemy oraz sprzedajemy designerskie meble o nowoczesnych, minimalistycznych formach. Najlepiej odnajdujemy sie w stylu nowoczesnym, idnustrialnym oraz minimaalistycznym, jednak z powodzeniem łączymy takze nasze konstrukcje z dodatkami w stylu skandywawskim. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie meble są wykonywane przez naszą pracownię. Wieloletnie doświadczenie w realizacji indywidualnych zamówień oraz kilka tysięcy zrealizowanych projektów przyczyniło się do wypracowania rozwiązań, które mogą zaspokoić nawet najbardziej  wymagające potrzeby naszych Klientów. 

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy możliwość personalizacji każdego, dostępnego w naszej ofercie produktu z poziomu karty tego produktu na stronie sklepu. Personalizacja dotyczy zarówno precyzyjnego dostosowania wymiaru, jak i wariantu kolorystycznego, a nawet rodzaju użytego materiału. W znacznym stopniu ułatwia to składanie zamówień oraz pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Obecnie każdy z Państwa, bez konieczności telefonicznych ustaleń czy mailowych korespondencji, ma możliwość spersonalizowania wybranych przez siebie mebli oraz poznania ich ceny na stronie produktu.

Meble

Podstawy naszych mebli  wykonywane są ze stali lakierowanej proszkowo oraz stali nierdzewnej. Stal jest materiałem konstrukcyjnym dającym niezmiernie dużą dowolność w procesie tworzenia. Ten czynnik, połączony z wiedzą, doświadczeniem, a także zaangażowaniem wykwalifikowanych pracowników, pozwalają nam produkować meble łączące najważniejsze cechy. To dzięki nim możemy łączyć niesamowicie interesujący design, ważną w codziennym użytkowaniu stabilność i wytrzymałość naszych konstrukcji. Nasza oferta z każdym miesiącem się powiększa. Charakterystyczną cechą naszych mebli są ażurowe podstawy, które sprawiają wrażenie lekkich. Są bardzo funkcjonalne i zdecydowanie pozytywniej wpływają na przestrzeń niż meble z pełnymi podstawami z drewna czy materiałów drewnopodobnych.

Bardzo często spotykamy się z bardzo pozytywnym zaskoczeniem naszych Klientów co do solidności oraz estetyki wykonania najdrobniejszych detali. Dzięki temu mamy jeszcze większe chęci realizować kolejne pomysły i poszerzać naszą ofertę - także o Państwa indywidualne pomysły, które przeniesiemy na projekt i finale wersje mebli.

Wśród materiałów, z których wykonywane są blaty znaleźć można stal, płyty meblowe i fornirowane oraz lite drewno dębowe. Tak szeroki wybór daje możliwość dostosowania naszych mebli niemal do każdego gustu, wnętrza oraz portfela.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl